Новий набір на інструкторські курси у Харкові

Федерація ножового бою оголошує набір на черговий інструкторський курс зі спортивного ножового бою, що відбудеться в Харкові з 30 липня по 3 серпня.

Спортивний ножовий бій – повноконтактний спорт, що поєднує в собі техніки фехтування ножем та рукопашного бою. На базі спортивного ножового бою розроблені наші техніки прикладного (вуличного) та армійського ножового бою.

Цей курс є останнім в цьому році, наступний буде навряд чи раніше літа 2019 року. Проводячи цей курс, ми ставимо перед собою 2 мети:

  1. Підготувати інструкторів для обласних осередків Федерації. Ми впевнено йдемо до визнання державою ножового бою як офіційного військово-прикладного виду спорту і нам потрібні інструктори, які б вели тренування по місту свого мешкання. Отже, якщо вам цікавий ножовий бій і є бажання тренувати людей – шліть нам інформацію про себе.
  2. Впровадити техніку сучасного армійського ножового бою в силові відомства, в першу чергу НГУ та ЗСУ. Армійський ножовий бій у нашому розумінні це не лише раптове тихе знищення ворога, а й протидія такій спробі з його боку. Отже, ми запрошуємо воїнів пройти в нас навчання за такою схемою:

а) ви проходите 5-денний інструкторський курс зі спортивного ножового бою

б) місяць тренуєте групу у себе в частині, щоб закріпити навички

в) через місяць ми присилаємо інструкторів, які дають вам техніку вже безпосередньо армійського ножового бою.

Докладніше про курси:

Коли: 30.07-03.08.2018, щоденно з 11.00 до 15.00

Де: Харків, пр.Московський, 47, штаб-квартира Федерації ножового бою.

Що: навички володіння та викладання базовою технікою спортивного ножового бою, переміщення, техніка уколів, порізів та захисту; комбінації атак і тактика у ножовому двобої. Ця техніка є фундаментом, на який ми в подальшому встановлюємо техніку прикладного (вуличного) та армійського ножового бою.

Інструктори: Олександр Воробєй (Oleksandr Vorobyey), Игорь Пушкарев (Igor Pushkarev) – учасники АТО, інструктора підрозділів МВС та ЗСУ з ножового бою, призери та переможці змагань з ножового бою.

Вартість: курс безкоштовний. За необхідністю ми допоможемо з поселенням у хостел (110-130 грн/доба).

Що треба ОБОВ’ЯЗКОВО мати при собі:

а) маску фехтувальну, можна брати будь-яку на dynamofencing.com.ua

б) захист кистей та передпліч (можна замовити у Сергей Котов, або використати власні товсті тактичні рукавички та каремат)

Вимоги: – хороша фізична форма. Курс досить важкий, треба бути добре фізично підготовленим (можете щодня до курсу 10 хвилин стрибати на скакалці, трохи допоможе). Досвід занять повноконтактними видами спорту – плюс. Досвід тренерської діяльності – великий плюс.

Бажання тренувати в форматі Федерації ножового бою або в своєму підрозділі.

Окрім цього ми проведемо невеличку співбесіду і за результатами приймемо рішення. Кількість учасників обмежена, візьмемо не більше 20 чоловік.

Бажаючих прошу надіслати у приватні повідомлення сторінки Федерації https://www.facebook.com/KFfederationUkraine/ або дзвонити за телефоном на нашому сайті

Присилайте такі дані:

– ПІБ

– дата народження

– місто проживання

– спортивний досвід та досягнення, служба в ЗСУ чи НГУ

– контактний телефон

Реєстрація триватиме до 27.07.2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *